Ostukorv

Tarnevõimalused

Tasuta tarne

Kaubale saab tasuta järgi tulla aadressile Pargi tn 2a Valga, Valga vald Valgamaa pärast kinnituse saamist, et kaup on valmis kättesaamiseks. Kaubale järgi tulles tuleb esitada isikut tõendav dokument. Dokumendi puudumisel kaupa ei väljastata.

Tarne Eestis

Eestis saadame kaupa välja kasutades Itella Smartpost või Omniva pakiautomaate. Kauba komplekteerimiseks kuulub 1-3 tööpäeva. Tarneaeg on üldjuhul 2 päeva, sõltuvalt teenuspakkujast ning tarneviisis. Hinnad on väljatoodud allpool olevas tabelis ning kajastuvad ka ostu vormistamisel ostukorvis.

Itella Smarpost 2.99€
Omniva 3.98€

Tarne Lätis

Lätis saadame kaupa välja kasutades Omniva pakiautomaate. Kauba komplekteerimiseks kuulub 1-3 tööpäeva. Kauba kohaletoimetamise aeg kuni 10 tööpäeva. Hinnad on väljatoodud allpool olevas tabelis ning kajastuvad ka ostu vormistamisel ostukorvis.

Omniva 3.98€

Tarne Soomes

Lätis saadame kaupa välja kasutades Itella Smartpost pakiautomaate. Kauba komplekteerimiseks kuulub 1-3 tööpäeva. Kauba kohaletoimetamise aeg kuni 10 tööpäeva. Hinnad on väljatoodud allpool olevas tabelis ning kajastuvad ka ostu vormistamisel ostukorvis.

Itella Smarpost 11.00€

Lisamärkused

Pühapäevadel ning riigipühadel kauba komplekteerimist, ega edastamist transporditeenuse osutajale ei toimu.

Kauba üleandmisest transporditeenuse osutajale antakse kliendile teada e-maili teel.

Kauba kohalejõudmisest teavitatakse klienti SMS sõnumiga.

Palume avada pakendit hoolega, rikkumata kaupa, taganemisõiguse säilimiseks.

Pakendi avamisel veenduda, et tegemist on tellitud toodetega, vastaval juhul võtta koheselt ühendust poe klienditeenindusega.